Nieuw: De Niro Vintage Finish

Vind jij het mooi om jouw nieuwe laarzen een vintage look te geven? Dat kan nu bij De Niro. De Niro heeft recent een nieuwe afwerking voor WRAT leder gelanceerd. Benieuwd? Lees dan snel verder!

De vintage finish geeft jouw De Niro rijlaarzen een prachtige ombré uitstraling. Zoals je op de foto’s ziet is de finish het duidelijkste zichtbaar op lichte kleuren, maar het subtiele effect op de donkerdere kleuren is eveneens prachtig. De vintage finish kan uitgevoerd worden op alle kleuren WRAT leder. Daarnaast kan de vintage finish toegepast worden op zowel laarzen als jodhpurs als sneakers.

De vintage finish is verkrijgbaar voor €75,- extra op de originele prijs van de laars.

Momenteel zijn er verschillende producten op voorraad met de vintage finish, neem dus gerust contact op met jouw favoriete verkooppunt voor de levertijden.